Zawody z
okazji Świeta Niepodległości Sochaczew, 11.11.2010 |
Konkurencja 2 2010-11-11 - 9:41 |
Chłopców, 50m dowolny | 12 lat i
młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 - 12 lat |
1. | DOBRZYŃSKI, Tomasz | 98 | Uks Orka Warszawa | 29.14 | 367 | |||
2. | GOŹDZIEWSKI, Adrian | 98 | Wodnik Radom | 29.39 | 358 | |||
3. | KOZERA, PIOTR | 98 | Wodnik Radom | 30.10 | 333 | |||
4. | DUDEK, Julian | 99 | UKS NAWA Skierniewice | 30.23 | 329 | |||
5. | DĘBSKI, Michał | 98 | UKS NAWA Skierniewice | 30.49 | 320 | |||
6. | STRZESZEWSKI, ALEKS | 98 | Uks Delfin Legionowo | 31.18 | 299 | |||
7. | CUKANOW, MICHAŁ | 99 | T.P.Olimpijczyk | 31.44 | 292 | |||
8. | DĘBSKI, Szymon | 99 | UKS NAWA Skierniewice | 31.92 | 279 | |||
9. | KALBARCZYK, Oskar | 98 | Perła Radom | 32.10 | 274 | |||
10. | WILCZAK, KAJETAN | 99 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 32.65 | 261 | |||
11. | BORYSIEWICZ, Bartłomiej | 98 | KS Neptun | 32.84 | 256 | |||
12. | CIHOCKI, JAKUB | 98 | KP MZOS Płock | 33.62 | 239 | |||
13. | SZULICH, IGOR | 98 | Uks Delfin Legionowo | 33.84 | 234 | |||
14. | WŁODARCZYK, Maciej | 99 | Uks Pingwiny | 34.18 | 227 | |||
15. | BARTOSIEWICZ, KAMIL | 98 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 34.63 | 219 | |||
16. | WASILEWSKI, Artur | 99 | KS Neptun | 34.98 | 212 | |||
17. | POPOWSKI, Jan | 99 | KS Neptun | 35.01 | 212 | |||
18. | GAJDA, DANIEL | 99 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 35.50 | 203 | |||
19. | WIĘCEK, Maciek | 99 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 35.52 | 203 | |||
20. | OSIPIAK, Kacper | 99 | KS Neptun | 35.69 | 200 |
9 - 10 lat |
Konkurencja 3 2010-11-11 - 10:14 |
Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat i
młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 - 12 lat |
1. | MENDYK, ADRIANNA | 98 | Wodnik Radom | 33.93 | 485 | |||
2. | SOLIWODA, Klaudia | 98 | UKS NAWA Skierniewice | 35.13 | 437 | |||
3. | SZATANEK, Julia | 99 | MKP Szczecin | 35.75 | 414 | |||
4. | MIESZAŁO, Paulina | 98 | KS Neptun | 35.94 | 408 | |||
5. | ZYGA, Natalia | 98 | UKS NAWA Skierniewice | 36.48 | 390 | |||
6. | CIEŚLIKOWSKA, Zuzanna | 99 | Uks Pingwiny | 36.58 | 387 | |||
7. | GĘBCZYK, Małgorzata | 98 | Wodnik Radom | 36.83 | 379 | |||
8. | ULICKA, Ola | 98 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 37.96 | 346 | |||
9. | JAROS, ALICJA | 98 | Uks Delfin Legionowo | 38.89 | 322 | |||
10. | SZCZEPAŃSKA, SANDRA | 98 | KP MZOS Płock | 38.93 | 321 | |||
11. | BERENT, Teresa | 98 | niezrzeszony | 40.75 | 280 | |||
12. | KUCZMAR, Gabriela | 98 | PUKS Wola Warszawa | 41.45 | 266 | |||
13. | KOWALSKA, Aleksandra | 99 | Płetwal Mława | 41.67 | 262 | |||
14. | BUJANOWSKA, Paulina | 98 | Orka Sochaczew | 42.29 | 250 | |||
15. | STRZELECKA, Katarzyna | 99 | Orka Sochaczew | 44.11 | 221 | |||
16. | MARCINIAK, Paulina | 98 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 44.26 | 218 | |||
17. | PUCHALSKA, Kamila | 99 | UKS NAWA Skierniewice | 45.09 | 206 | |||
18. | STANISZEWSKA, Paulina | 99 | Mlks Znicz Delfin Kłobuck | 46.00 | 194 | |||
19. | MAKOWSKA, NATALIA | 98 | Uks Delfin Legionowo | 47.37 | 178 | |||
20. | PLUTA, Karolina | 98 | Aqua Żyrardów | 47.41 | 178 |
Konkurencja 4 2010-11-11 - 10:37 |
Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat i
młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 - 12 lat |
Konkurencja 5 2010-11-11 - 10:58 |
Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat i
młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 - 12 lat |
1. | KOSTRZEWA, Weronika | 98 | PUKS Płońsk | 37.94 | 493 | |||
2. | TOKARSKA, Emilia | 99 | PUKS Płońsk | 38.74 | 463 | |||
3. | GĘBCZYK, Małgorzata | 98 | Wodnik Radom | 40.08 | 418 | |||
4. | MAJCHREWICZ, Patrycja | 98 | Uks Hajduki Chorzów | 40.60 | 402 | |||
5. | SZYMAŃSKA, Urszula | 98 | Płetwal Mława | 40.89 | 394 | |||
6. | BUJANOWSKA, Paulina | 98 | Orka Sochaczew | 42.76 | 344 | |||
7. | KUCZMAR, Gabriela | 98 | PUKS Wola Warszawa | 44.02 | 316 | |||
8. | GARDIAS, ADRIANNA | 98 | Uks Delfin Legionowo | 44.45 | 307 | |||
9. | CIEŚLIKOWSKA, Gabriela | 99 | Uks Pingwiny | 44.99 | 296 | |||
10. | PANEK, ANNA | 98 | Uks Delfin Legionowo | 45.29 | 290 | |||
11. | BERENT, Teresa | 98 | niezrzeszony | 45.68 | 282 | |||
12. | STARBAŁA, WIKTORIA | 99 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 47.30 | 254 | |||
13. | ULICKA, Patrycja | 98 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 47.74 | 247 | |||
14. | RUTKOWSKA, Aleksandra | 99 | Perła Radom | 48.47 | 236 | |||
15. | KOWALSKA, Aleksandra | 99 | Płetwal Mława | 48.87 | 231 | |||
16. | KWIECIEŃ, Jaśmina | 99 | Aqua Żyrardów | 48.99 | 229 | |||
17. | JEZIORSKA, Karolina | 99 | Mlks Znicz Delfin Kłobuck | 49.87 | 217 | |||
18. | PUCHALSKA, Kamila | 99 | UKS NAWA Skierniewice | 50.79 | 205 | |||
19. | GOSZCZYNSKA, magda | 99 | Aqua Żyrardów | 51.11 | 202 | |||
20. | CISAK, Maja | 98 | Perła Radom | 51.35 | 199 |
Konkurencja 6 2010-11-11 - 11:13 |
Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat i
młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 - 12 lat |
1. | KOZERA, PIOTR | 98 | Wodnik Radom | 38.47 | 324 | |||
2. | KAWKA, ADAM | 99 | T.P.Olimpijczyk | 40.49 | 277 | |||
3. | ŁABIŃSKI, ERNEST | 98 | T.P.Olimpijczyk | 40.58 | 276 | |||
4. | SZULICH, IGOR | 98 | Uks Delfin Legionowo | 40.70 | 273 | |||
5. | CIHOCKI, JAKUB | 98 | KP MZOS Płock | 41.45 | 259 | |||
6. | KALISIAK, Karol | 98 | UKS NAWA Skierniewice | 42.36 | 242 | |||
7. | BORYSIEWICZ, Bartłomiej | 98 | KS Neptun | 42.59 | 238 | |||
8. | POPOWSKI, Jan | 99 | KS Neptun | 45.25 | 199 | |||
9. | KRAWCZYK, Paweł | 99 | UKS NAWA Skierniewice | 45.27 | 199 | |||
10. | DRABIK, FILIP | 99 | KP MZOS Płock | 45.41 | 197 | |||
11. | BŁACHNIO, Grzegorz | 99 | KS Neptun | 46.68 | 181 | |||
12. | SAŁEK, Kacper | 98 | Perła Radom | 47.49 | 172 | |||
13. | KACPER, Bukowski | 99 | Uks Kapry-Armexim Pruszków | 47.82 | 168 | |||
14. | WIĘCEK, Maciek | 99 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 48.06 | 166 | |||
15. | FRANKOWSKI, Maks | 99 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 48.50 | 161 | |||
16. | WARCHOŁ, Jan | 99 | MUKS DELFIN Pionki | 49.09 | 156 | |||
17. | CHECIŃSKI, Wojciech | 98 | MUKS DELFIN Pionki | 53.48 | 120 | |||
18. | BIEGAJSKI, KACPER | 99 | Uks Delfin Legionowo | 54.48 | 114 | |||
19. | SŁODKI, Maciej | 98 | Aqua Żyrardów | 54.91 | 111 | |||
20. | LEMIEC, MICHAŁ | 99 | KP MZOS Płock | 55.83 | 106 |
Konkurencja 7 2010-11-11 - 11:29 |
Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat i
młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 - 12 lat |
1. | NOGAJ, PAULINA | 98 | Wodnik Radom | 33.41 | 437 | |||
2. | RAGAN, DAGMARA | 98 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 36.05 | 348 | |||
3. | SARNA, Katarzyna | 98 | UKS NAWA Skierniewice | 36.58 | 333 | |||
4. | ULICKA, Ola | 98 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 36.73 | 329 | |||
5. | MIESZAŁO, Paulina | 98 | KS Neptun | 37.07 | 320 | |||
6. | KORONOWSKA, Anna | 99 | Płetwal Mława | 40.72 | 242 | |||
7. | STANIASZEK, Dominika | 98 | PUKS Wola Warszawa | 40.97 | 237 | |||
8. | PASIK, Natalia | 98 | KS Neptun | 43.23 | 202 | |||
9. | JAKUBOWSKA, Sylwia | 99 | Uks Pingwiny | 43.73 | 195 | |||
10. | STRZELECKA, Katarzyna | 99 | Orka Sochaczew | 43.91 | 193 | |||
11. | SYNOWIEC, SANDRA | 98 | KP MZOS Płock | 44.74 | 182 | |||
12. | RUTKOWSKA, Aleksandra | 99 | Perła Radom | 44.82 | 181 | |||
13. | GARDIAS, ADRIANNA | 98 | Uks Delfin Legionowo | 46.40 | 163 | |||
14. | KAŁUŻYŃSKA, Natalia | 99 | KS Neptun | 47.02 | 157 |
Konkurencja 8 2010-11-11 - 11:37 |
Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat i
młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 - 12 lat |
1. | GOŹDZIEWSKI, Adrian | 98 | Wodnik Radom | 32.22 | 341 | |||
2. | CHRZANOWSKI, DAMIAN | 98 | KP MZOS Płock | 33.82 | 294 | |||
3. | DĘBSKI, Michał | 98 | UKS NAWA Skierniewice | 33.83 | 294 | |||
4. | DUDEK, Julian | 99 | UKS NAWA Skierniewice | 34.80 | 270 | |||
5. | DĘBSKI, Szymon | 99 | UKS NAWA Skierniewice | 34.96 | 267 | |||
6. | WILCZAK, KAJETAN | 99 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 35.49 | 255 | |||
7. | KAWKA, ADAM | 99 | T.P.Olimpijczyk | 35.51 | 254 | |||
8. | CUKANOW, MICHAŁ | 99 | T.P.Olimpijczyk | 35.57 | 253 | |||
9. | ŁABIŃSKI, ERNEST | 98 | T.P.Olimpijczyk | 35.78 | 249 | |||
10. | REMISZEWSKI, Paweł | 98 | KS Neptun | 36.17 | 241 | |||
11. | STRZESZEWSKI, ALEKS | 98 | Uks Delfin Legionowo | 36.47 | 235 | |||
12. | KALBARCZYK, Oskar | 98 | Perła Radom | 37.75 | 212 | |||
13. | WASILEWSKI, Artur | 99 | KS Neptun | 38.40 | 201 | |||
14. | FRANKOWSKI, Maks | 99 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 40.91 | 166 | |||
15. | PRĘTCZYŃSKI, Karol | 99 | KS Neptun | 41.65 | 158 | |||
16. | SKUBIK, MATEUSZ | 98 | KP MZOS Płock | 43.00 | 143 | |||
17. | BARTOSIEWICZ, KAMIL | 98 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 43.74 | 136 | |||
18. | OSIPIAK, Kacper | 99 | KS Neptun | 44.09 | 133 | |||
19. | PYTLAK, Bartłomiej | 98 | KS Neptun | 45.03 | 125 | |||
20. | ZIELONKA, Kacper | 98 | Mlks Znicz Delfin Kłobuck | 49.22 | 96 |
Konkurencja 17 2010-11-11 |
Kobiet,
Wyścig Austarlijski |
Open Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | NOGAJ, PAULINA | 98 | Wodnik Radom | 29.85 | ||||
2. | SZATANEK, Julia | 99 | MKP Szczecin | 30.80 | ||||
3. | KOSTRZEWA, Weronika | 98 | PUKS Płońsk | 31.97 | ||||
4. | MENDYK, ADRIANNA | 98 | Wodnik Radom | 40.00 | ||||
5. | SOLIWODA, Klaudia | 98 | UKS NAWA Skierniewice | 50.00 | ||||
6. | MAJCHREWICZ, Patrycja | 98 | Uks Hajduki Chorzów | 1:00.00 |
Konkurencja 18 2010-11-11 |
Chłopców,
Wyścig Austarlijski |
12 lat i
młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 - 12 lat |
1. | GOŹDZIEWSKI, Adrian | 98 | Wodnik Radom | 29.55 | ||||
2. | KOZERA, PIOTR | 98 | Wodnik Radom | 32.52 | ||||
3. | DUDEK, Julian | 99 | UKS NAWA Skierniewice | 40.00 | ||||
4. | DĘBSKI, Michał | 98 | UKS NAWA Skierniewice | 50.00 | ||||
5. | STRZESZEWSKI, ALEKS | 98 | Uks Delfin Legionowo | 1:00.00 |
Konkurencja 10 2010-11-11 - 15:05 |
Meżczyzn, 100m motylkowy | 13 lat i
starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
16 - 18 lat |
1. | PERZANKOWSKI, Kacper | 96 | UKS NAWA Skierniewice | 1:02.05 | 517 | 29.44 | 32.61 | |||
2. | MAKOWSKI, Bartosz | 96 | Wodnik Radom | 1:04.64 | 458 | 30.76 | 33.88 | |||
3. | ŁOWICKI, Marcin | 95 | UKS NAWA Skierniewice | 1:05.13 | 447 | 31.35 | 33.78 | |||
4. | FELIŃCZAK, WOJCIECH | 96 | Sks 137 Delfin Łódz | 1:13.37 | 313 | 35.84 | 37.53 | |||
5. | MESZKA, Ernest | 97 | UKS NAWA Skierniewice | 1:15.35 | 289 | 34.84 | 40.51 |
Konkurencja 11 2010-11-11 - 15:11 |
Kobiet, 100m grzbietowy | 13 lat i
starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
13 - 15 lat |
1. | STOBIENIECKA, MONIKA | 95 | Sks 137 Delfin Łódz | 1:10.08 | 537 | 34.70 | 35.38 | |||
2. | GRUDA, Barbara | 95 | UKS NAWA Skierniewice | 1:11.42 | 508 | 34.68 | 36.74 | |||
3. | BERENT, Małgorzata | 97 | UKS Wilanowia | 1:17.21 | 402 | 37.82 | 39.39 | |||
4. | BOCZKOWSKA, Julianna | 97 | KS Neptun | 1:17.78 | 393 | 38.66 | 39.12 | |||
5. | MACIĄGOWSKA, Małgorzata | 97 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 1:19.16 | 373 | 38.40 | 40.76 | |||
6. | KAMIENIK, Ada | 95 | Wodnik Radom | 1:20.58 | 353 | 39.16 | 41.42 | |||
7. | WIECZOREK, Karina | 96 | Mlks Znicz Delfin Kłobuck | 1:35.85 | 210 | 45.91 | 49.94 |
Konkurencja 13 2010-11-11 - 15:22 |
Kobiet, 100m klasyczny | 13 lat i
starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
16 - 18 lat |
13 - 15 lat |
1. | ZYGA, Izabela | 96 | UKS NAWA Skierniewice | 1:22.19 | 488 | 39.68 | 42.51 | |||
2. | GAJDA, Zuzanna | 97 | Orka Sochaczew | 1:23.66 | 463 | 40.34 | 43.32 | |||
3. | KAMIENIK, Ada | 95 | Wodnik Radom | 1:29.84 | 374 | 42.55 | 47.29 | |||
4. | ŻBIKOWSKA, JOANNA | 96 | Uks Delfin Legionowo | 1:31.69 | 352 | 43.12 | 48.57 | |||
5. | DOMAŃSKA, JULIA | 97 | Uks Delfin Legionowo | 1:34.51 | 321 | 44.63 | 49.88 | |||
6. | KALISIAK, ZUZANNA | 97 | Uks Delfin Legionowo | 1:39.59 | 274 | 46.93 | 52.66 | |||
7. | POLAK, Anna | 96 | Mlks Znicz Delfin Kłobuck | 1:50.74 | 200 | 52.48 | 58.26 |
Konkurencja 14 2010-11-11 - 15:27 |
Meżczyzn, 100m klasyczny | 13 lat i
starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
16 - 18 lat |
13 - 15 lat |
1. | FEDOROWICZ, Jakub | 97 | Wodnik Radom | 1:11.18 | 529 | 33.44 | 37.74 | |||
2. | KAWCZYŃSKI, MARCIN | 95 | Sks 137 Delfin Łódz | 1:14.76 | 456 | 35.18 | 39.58 | |||
3. | PERL, MICHAŁ | 96 | Uks Delfin Legionowo | 1:16.36 | 428 | 35.29 | 41.07 | |||
4. | DOBRZYŃSKI, Daniel | 96 | PUKS Wola Warszawa | 1:20.35 | 368 | 38.34 | 42.01 | |||
5. | CWALINA, Kacper | 97 | UKS NAWA Skierniewice | 1:21.90 | 347 | 38.30 | 43.60 | |||
6. | KLIMCZUK, Kacper | 97 | KS Neptun | 1:23.36 | 329 | 38.07 | 45.29 | |||
7. | LEWANDOWSKI, ADRIAN | 97 | Sks 137 Delfin Łódz | 1:23.90 | 323 | 40.38 | 43.52 | |||
8. | BOCZKOWSKI, Jakub | 95 | KS Neptun | 1:27.88 | 281 | 40.82 | 47.06 | |||
9. | ŻBIKOWSKI, KRZYSZTOF | 97 | Uks Delfin Legionowo | 1:29.12 | 269 | 41.62 | 47.50 | |||
10. | BORYSIEWICZ, Michał | 96 | KS Neptun | 1:34.13 | 229 | 42.54 | 51.59 | |||
11. | TEPER, Jerema | 96 | Aqua Żyrardów | 1:40.88 | 186 | 46.07 | 54.81 | |||
12. | OLEJNICZAK, Maciej | 97 | Mlks Znicz Delfin Kłobuck | 1:45.69 | 162 | 50.16 | 55.53 | |||
13. | STANIK, Bartek | 95 | Mlks Znicz Delfin Kłobuck | 1:46.27 | 159 | 47.97 | 58.30 |
Konkurencja 16 2010-11-11 - 15:43 |
Meżczyzn, 100m dowolny | 13 lat i
starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
19 lat i starsi |
1. | ŁOWICKI, Marcin | 95 | UKS NAWA Skierniewice | 56.57 | 539 | 27.48 | 29.09 | |||
2. | MAKOWSKI, Bartosz | 96 | Wodnik Radom | 57.62 | 510 | 28.10 | 29.52 | |||
3. | PALUCHOWSKI, Konrad | 96 | Orka Sochaczew | 58.33 | 492 | 28.09 | 30.24 | |||
4. | FELIŃCZAK, WOJCIECH | 96 | Sks 137 Delfin Łódz | 58.58 | 485 | 27.93 | 30.65 | |||
5. | PERZANKOWSKI, Kacper | 96 | UKS NAWA Skierniewice | 1:00.45 | 442 | 29.19 | 31.26 | |||
6. | BUKALSKI, Albert | 95 | MUKS DELFIN Pionki | 1:00.52 | 440 | 28.41 | 32.11 | |||
7. | KARWAT, Krzysztof | 96 | UKS NAWA Skierniewice | 1:01.76 | 414 | 29.69 | 32.07 | |||
8. | FEDOROWICZ, Jakub | 97 | Wodnik Radom | 1:02.37 | 402 | 29.49 | 32.88 | |||
9. | KAWCZYŃSKI, MARCIN | 95 | Sks 137 Delfin Łódz | 1:02.93 | 392 | 29.85 | 33.08 | |||
10. | CWALINA, Kacper | 97 | UKS NAWA Skierniewice | 1:03.11 | 388 | 29.91 | 33.20 | |||
11. | PERL, MICHAŁ | 96 | Uks Delfin Legionowo | 1:03.24 | 386 | 30.40 | 32.84 | |||
12. | ROMANIUK, Piotr | 95 | KS Neptun | 1:05.59 | 346 | 31.57 | 34.02 | |||
13. | MISKIEWICZ, ADAM | 97 | Sks 137 Delfin Łódz | 1:07.23 | 321 | 31.61 | 35.62 | |||
14. | LEWANDOWSKI, ADRIAN | 97 | Sks 137 Delfin Łódz | 1:07.67 | 315 | 32.42 | 35.25 | |||
15. | KLIMCZUK, Kacper | 97 | KS Neptun | 1:09.22 | 294 | 32.92 | 36.30 | |||
16. | BORYSIEWICZ, Michał | 96 | KS Neptun | 1:10.14 | 283 | 32.85 | 37.29 | |||
17. | RAGAN, KONRAD | 95 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 1:10.31 | 281 | 34.15 | 36.16 | |||
18. | CZECHOWSKI, Patryk | 97 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 1:10.32 | 281 | 34.22 | 36.10 | |||
19. | KRUCZ, ŁUKASZ | 97 | UKS "Dwójka" Sochaczew | 1:12.25 | 259 | 34.07 | 38.18 | |||
20. | SADŁOWSKI, Paweł | 97 | KS Neptun | 1:13.24 | 248 | 34.78 | 38.46 |
Konkurencja 20 2010-11-11 |
Meżczyzn,
Wyścig Austarlijski |
Open Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MAKOWSKI, Bartosz | 96 | Wodnik Radom | 26.34 | ||||
2. | PALUCHOWSKI, Konrad | 96 | Orka Sochaczew | 26.46 | ||||
3. | KLIMCZUK, Karol | 92 | KS Neptun | 27.23 | ||||
4. | MIERNIK, EMIL | 93 | Sks 137 Delfin Łódz | 50.00 | ||||
ŁOWICKI, Marcin | 95 | UKS NAWA Skierniewice | 50.00 | |||||
6. | FELIŃCZAK, WOJCIECH | 96 | Sks 137 Delfin Łódz | 1:00.00 |