Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  20.08.2017, Imieniny Bernarda, Sabiny
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


LIGA SZKÓŁ 2010

Komunikat organizacyjny ligi szkół podstawowych w pływaniu
Radom jesień 2010
.
1. Termin i miejsce zawodów:

- I runda: 05-12-2010 godz. 11:15 dystans 25m stylem dowolnym
- 4x25m stylem dowolnym mieszana (2chłopców i 2 dziewczynki)
 
- II runda: 12-12-2010 godz. 11:15 dystans 25m stylem grzbietowym
- 4x25m stylem grzbiet. mieszana (2chłopców i 2 dziewczynki)
 
- III runda: 18-12-2010 godz. 13:30 dystans 25m stylem klasycznym (pływalnia Orka)
- 4x25m stylem klas. mieszana (2chłopców i 2 dziewczynki)
 
- IV runda: 19-12-2010 godz. 11:15 dystans 25m stylem motylkowym
- 4x25m stylem zmiennym mieszana (2chłopców i 2 dziewczynki)

Miejsce: Kryta pływalnia “Delfin” ul. Piastowska 17

.
2. Organizator:
- Urząd Miejski w Radomiu Wydz. Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji
- Międzyszkolny Klub Sportowy „Wodnik” przy Publicznym Gimnazjum nr10 w Radomiu.

3. Kierownictwo:
- Komisja sędziowska
- Kierownik zawodów Roman Hebda

4.
Uczestnictwo:
- w zawodach mają prawo startu uczniowie podstawowych z terenu Miasta Radomia

5.
Program zawodów:
- zawody zostaną rozgrywane seriami na czas w 3 kat wiekowych:
- I. - 1 i 2 klasa
- II. - 3 i 4 klasa
- III. – 5 i 6 klasa
- Szkoły mogą wystawić reprezentację składającą się z
4 zawodniczek i 4 zawodników w każdej kat. wiekowej .
- Na danym dystansie w konkurencjach indywidualnych punktuje tylko 3 zawodników (3 zawodniczki).

6
. Przepisy techniczne:
- pływalnia 25m, 6 torów
- pomiar czasu ręczny

7.
Zgłoszenia do zawodów:
- zgłoszenia do zawodów według wzoru:
1 lp.-
2 nazwisko i imię –
3 rok ur. –
4 nazwa i numer szkoły –
5 konkurencja
należy podać na 15 min przed rozgrzewką w biurze zawodów.
Zgłoszenie powinno zawierać zaświadczenie o braku przeciwwskazań do startu podbite przez lekarza lub pielęgniarkę szkolną

8.
Zasady finansowania:
- koszt organizacji ponosi Urząd Miasta Radomia, oraz MKS Wodnik Radom

9.
Zasady punktowania:
1. miejsce 12pkt
2. miejsce 10pkt
3. miejsce 9 pkt
4. miejsce 8pkt
5. miejsce 7pkt
-
11 miejsce 1pkt
punktują zawodnicy w startach indywidualnych i w startach sztafetowych.

10.
Nagrody:
- w zawodach nagrodzonych zostanie 3 najlepszych zawodników i 3 zawodniczek
- w przypadku równej ilości punktów o zwycięstwie decyduje suma czasów wszystkich 4 wyścigów, każdy nagrodzony zawodnik/ zawodniczka winna startować we wszystkich edycjach
- 3 najlepsze szkoły otrzymają puchary i dyplomy
- W każdej rundzie 3 najlepsze zawodniczki i zawodników otrzymają dyplomy i medale za starty w każdej konkurencji indywidualnej

11
. Uwagi końcowe:
- biuro zawodów będzie czynne na 30 min. przed starem w każdej edycji zawodów
- uroczyste otwarcie odbędzie się w dniu 05-12-2010r na krytej pływalni „Delfin” ul. Piastowskiej 17
- pływalnia zostanie udostępniona na 15 min przed rozpoczęciem zawodów
- w sprawach nie objętych regulaminem decyduje kierownik zawodów oraz Komisja Sędziowska.

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl