Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  25.05.2017, Imieniny Grzegorza, Magdaleny
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
MARZEC
LUTY
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


MARZEC

.
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15 letnich
Dębica 01-03.03.2013
.
.
Zawodnicy MKS Wodnik Radom na codzien trenowani przez ternera Krzysztofa Krzysztoszka wspaniale zapezentowali się na  Zimowych Mistrzostwach Polski, które odbyły sie na basenie 25 m w Dębicy.
Po raz kolejny niemającą sobie równych w wyścigach sztafetowych kobiet  była sztafeta w składzie Adrianna Mendyk, Paulina Nogaj, Aleksandra Przybysławska i Magdalena Sońta. Zwycięzyły zdobywając złote medale w dwóch wyscigach na dystansach 100 m stylem dowolnym i 100 stylem zmiennym.
Najlepsze indywidualne  przygotowanie do tych zawodów wykazała Paulina Nogaj zdobywajac 1 złoty, 1 srebrny i dwa brązowe medale. Drugą multimedalistką okazała się Adrianna Mendyk zdobywajac dwa srebrne medale.
Forma innych zawodników też nie pozostawiała wiele do życzenia ponieważ prawie wszyscy zanotowali na swoich kontach kwalifikacje do finału A i B.
Poniżej szczegółowe wyniki poszczególnych konkuremcji:

Paulina NOGAJ
1 miejsce 100 m motylkowy   - 1:02.17  final A 
2 miejsce 200 m motylkowy   - 2:22.99  final A 
3 miejsce 50 m motylkowy    -   28.93  final A 
3 miejsce 100 m dowolny     -   59.18  final A 
4 miejsce 400 m dowolny     - 4:29.21  final A 


Aleksandra PRZYBYSLAWSKA
5 miejsce 50 m dowolny      -   27.64  final A 
9 miejsce 50 m motylkowy    -   30.20  final B
13 miejsce 100 m dowolny    - 1:01.93  final B
21 miejsce 200 m dowolny    - 2:17.10
24 miejsce 400 m dowolny    - 4:49.67


Adrianna MENDYK
2 miejsce 200 m zmienny     - 2:25.32  final A 
2 miejsce 100 m zmienny     - 1:06.49  final A 
6 miejsce 50 m dowolny     - 0:27.73  final A

Magdalena SONTA 
 5 miejsce 50 m klasyczny   - 0:34.96  final A  
15 miejsce 100 m klasyczny  - 1:19.97  final B
28 miejsce 50 m dowolny     - 0:28.79 
34 miejsce 100 m dowolny    - 1:04.18


Adrian GOZDZIEWSKI
15 miejsce 100 m motylkowy  - 1:02.55 Finał B
19 miejsce 50 m motylkowy   -   27.96
30 miejsce 200 m zmienny    - 2:23.42
30 miejsce 200 m motylkowy  - 2:27.57
37 miejsce  50 m dowolny    -   26.43


Krzysztof GLOGOWSKI
18 miejsce 50 m motylkowy   -   27.91 Rezerwa
21 miejsce 100 m motylkowy  - 1:02.89
46 miejsce  50 m dowolny    -   26.78  
51 miejsce 100 m dowolny    -   59.15


Malgorzata GEBCZYK
25 miejsce 100 m klasyczny  -  1:20.07
26 miejsce 50 m klasyczny   -    37.30


Piotr KOZERA
10 miejsce 100 m grzbietowy - 1:03.13  final B
14 miejsce 50 m motylkowy   -   27.81  final B
16 miejsce 50 m grzbietowy  -   30.00  final B
21 miejsce 200 m grzbietowy - 2:21.04
28 miejsce 100 m zmienny    - 1:05.28

1 miejsce Sztafeta 4 x 100 dodwolny kobiet - 4:03.42

SONTA Magdalena          +0,82  0:29.52  1:02.73
MENDYK Adrianna SO       +0,58  0:28.66  1:00.58
PRZYBYSLAWSKA Aleksandra +0,69 0:29.00  1:01.00 
NOGAJ Paulina          +0,79  0:28.50  0:59.11 

1 miejsce Sztafeta 4 x 100m zmienny kobiet 4:26.95

MENDYK Adrianna SO        +0,81  32.09  1:06.86
NOGAJ Paulina             +0,70  29.41  1:02.82
SONTA Magdalena           +0,53  35.68  1:16.69 
PRZYBYSLAWSKA Aleksandra  +0,51  28.56 1:00.58 

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 letnich
Olsztyn 01-03.03.2013

Renata WIETRZYŃSKA
13 miejsce 50 m dowolny - 28.54       final B
17 miejsce 100 m dowolny - 1:03.15  final B
21 miejsce 100 m zmienny - 1:12.92  rezerwa
22 miejsce 50 m klasyczny - 37.15 rezerwa
22 miejsce 50 m motylkowy - 31.91 rezerwa

Eryk KRAMEK
32 miejsce 50 m klasyczny - 34.74
38 miejsce 100 m klasyczny - 1:16.78
40 miejsce 200 m klasyczny - 2:50.50
44 miejsce 100 m motylkowy - 1:11.25
55 miejsce 50 m motylkowy - 30.96

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl