Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  25.05.2017, Imieniny Grzegorza, Magdaleny
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
GRUDZIEŃ
LISTOPAD
PAZDZIERNIK
CZERWIEC
MAJ
KWIECIEŃ
MARZEC
LUTY
STYCZEŃ
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


GRUDZIEŃ

Międzynarodowe Otwartre Zimowe Mistrzostwa Warszawy w pływaniu 02-03.12.2011

.

.
Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Wodnik Radom przywieźli worek medali z dwudniowych Międzynarodowych Otwartych mistrzostw Warszawy w pływaniu, które odbyły się 
2-3.12.2011 na 50 m basenie Parku Wodnego Warszawianka.

Radomscy zawodnicy zdobyli w sumie 22 medale w tym 9 zlotych (A.Przybysławska 2, P.Nogaj 3, J.Fedorowicz 3, A.Goździewski 1), 6 srebrnych (A.Przybysławska 2, P.Nogaj 2, R,Wietrzyńska 1, P.Kozera 1) oraz 7 brązowych (M.Gębczyk 1, R,Wietrzyńska 1, J.Fedorowicz 2, P.Kozera 1, K.Głogowski 1, A.Goździewski 1).

Aleksandra Przybysławka oraz Paulina Nogaj zdobyły odpowiednio 1 i 2 miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodniczek 13-letnich, zaś Jakub Fedorowicz zajął 3 miejsce w klasyfikacji 14-latków. Uczniowie PG 10, trenujący pod opieką trenera Krzysztofa Krzysztoszka, uzyskali na 50 m basenie szereg wartościowych wyników.

Szczegółowe wyniki:

Aleksandra Przybysławska (1998)
50 m dowolny – 28.93 (1 miejsce)
100 m dowolny – 1:03.58 (2 miejsce)
50 m motylkowy – 31.81 (1 miejsce)
200 m dowolny – 2:20.04 (2 miejsce)

Paulina Nogaj (1998)
50 m klasyczny – 37.30 (2 miejsce)
200 m zmienny – 2:34.42 (1 miejsce)
100 m dowolny – 1:03.45 (1 miejsce)
400 m dowolny – 4:55.86 (2 miejsce)
50 m grzbietowy – 36.30 (4 miejsce)
400 m zmienny – 5:31.77 (1 miejsce)

Małgorzata Gębczyk (1998)
100 m klasyczny – 1:24.42 (3 miejsce)
100 m grzbietowy – 1:20.63 (4 miejsce)
50 m grzbietowy – 36.71 (7 miejsce)

Magdalena Sońta (1998)
50 m dowolny – 31.18 (5 miejsce)
100 m klasyczny – 1:24.42 (3 miejsce)
100 m grzbietowy – 1:20.63 (4 miejsce)
50 m grzbietowy – 36.71 (7 miejsce)

Magdalena Sońta (1998)
50 m dowolny – 31.18 (5 miejsce)
100 m dowolny – 1:09.84 (9 miejsce)
100 m klasyczny – 1:28.80 (5 miejsce)
200 m dowolny – 2:36.83 (11 miejsce)

Renata Wietrzyńska (1999)
50 m dowolny – 31.44 (8 miejsce)
50 m klasyczny – 38.74 (5 miejsce)
200 m motylkowy – 3:27.39 (3 miejsce)
100 m grzbietowy – 1:25.43 (14 miejsce)
50 m motylkowy – 33.77 (2 miejsce)
400 m zmienny – 6:26.36 (6 miejsce)

Jakub Fedorowicz
(1997)
50 m klasyczny – 31.66 (1 miejsce)
100 m motylkowy – 1:07.31 (3 miejsce)
100 m klasyczny – 1:10.45 (1 miejsce)
50 m motylkowy – 28.32 (3 miejsce)
200 m klasyczny – 2:33.59 (1 miejsce)

Piotr Kozera (1998)
50 m dowolny – 28.87 (6 miejsce)
50 m klasyczny – 38.63 (9 miejsce)
100 m klasyczny – 1:24.77 (5 miejsce)
100 m grzbietowy – 1:13.30 (2 miejsce)
50 m motylkowy – 31.43 (8 miejsce)
50 m grzbietowy – 33.75 (3 miejsce)

Krzysztof Głogowski (1998)
50 m dowolny – 29.02 (9 miejsce)
100 m motylkowy – 1:10.77 (5 miejsce)
100 m dowolny – 1:05.13 (8 miejsce)
50 m motylkowy – 30.29 (3 miejsce)

Adrian Goździewski
(1998)
50 m dowolny – 28.95 (8 miejsce)
100 m motylkowy – 1:06.77 (1 miejsce)
100 m dowolny – 1:09.31 (19 miejsce)
200 m motylkowy – 2:44.61 (3 miejsce)
50 m motylkowy – 30.40 (5 miejsce)
Szczegółowe wyniki:

Międzynarodowe Otwarte mistrzostwa Warszawy w pływaniu
http://live.omegatiming.eu/grabiec/2011/12_03_warszawa/wyniki.htm

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl